1

10

11

12

13

14

2

3

4

5

6

7

8

9

  • 1

Nové typy Bentonitu

bentonit-testBentonitové rohože BENTOMAT® jsou úspěšně aplikovány v těsnících systémech skládek odpadů a vodohospodářských staveb po celém světě. Výrobce, firma CETCO® vyvinula a představila nové typy bentonitových rohoží, výrobky RESISTEX™ a CONTINUUM™. RESISTEX™ je bentonitová rohož s vyšší odolností k působení chemikálií. Výsledku je dosaženo příměsí polymeru, který omezuje proces výměny kationtů.

CONTINUUM™ je bentonitová rohož s nejvyšší možnou odolností k působení chemických látek. Těsnící složka kompozitního materiálu je tvořena slitinou polymeru a bentonitu. CONTINUUM™ byl vyvinut pro aplikace v prostředí agresivních chemikálií, výluhových vod. Na základě specifikace chemického složení výluhových vod firma CETCO® navrhne a doporučí vhodný typ výrobku s odpovídající odolností k přítomným chemickým látkám.

Aktuality

Nové typy Bentonitu

bentonit-test-malyBentonitové rohože BENTOMAT® jsou úspěšně aplikovány v těsnících systémech skládek odpadů a vodohospodářských staveb po celém světě. Výrobce, firma CETCO® vyvinula a představila nové typy bentonitových rohoží, výrobky RESISTEX™ a CONTINUUM™.

Číst dál...
Marcador spol. s r.o. © 2014
Všechna práva vyhrazena. 
All rights reserved.
Design and Programming
© CreoShop - Martin Balcar, 2014
Studio PLUS - reklamní agentura